
Електрогітара Cort CR200 (Flip Blue)
Серія електрогітар Classic Rock пропонує зовнішній вигляд, відчуття й характеристики вінтажних інструментів Золотий Ери електрогітар, такі бажані багатьма гітаристами. Підібрані звукознімачі й автентичне, по-справжньому фатальне, звучання роблять ці гітари чудовим вибором для будь-якого музиканта.
Класичний дизайнКорпус моделі CR-200 виготовлений із червоного дерева, улюбленого багатьма гітаристами за м'яке, щільне звучання з виразною серединою. Класичний, перевірений часом дизайн з одним вирізом і арковим топом, а також конструкція з вклеєним грифом завершують вигляд інструмента.
Звукосниматели Voiced Tone VTH-59Компанія Cort дуже серйозно підходить до гітарного звучання. Завдяки багаторічному досвіду виготовлення мільйонів прекрасних інструментів і датчиків для них фахівці Cort змогли створити звукознімачі серії Voiced Tone. Головна перевага цих звукознімачів — вони ідеально підходять для електрогітар Cort, оскільки були розроблені спеціально для них.
Хамбакер Voiced Tone — класичний вінтажний датчик, обладнаний Alnico II магнітом і металевою кришкою, для того, щоб отримати м'яке й органічне звучання в дусі легендарного PAF.
Кілки типу Kluson, які мають популярність у всьому світі, не тільки додають автентичності вигляду CR-200, але також вирізняються плавним м'яким ходом і чудово тримають лад.
Бридж Tune-o-maticCR-200 обладнується перевіреним десятиліттями бриджем типу Tune-o-matic і струнотримачем Stop Bar, що забезпечують покращений сустейн, чудову стабільність ладу та точне інтонування кожної зіграної ноти.
Верхній поріжок Graph Tech NuboneNuBone — це особливий різновид полімерного матеріалу TUSQ, розробленого компанією Graph Tech. Порівнюючи зі стандартним пластиковим поріжком, NuBone вирізняється поліпшеним передаванням басів і високих частот, меншою вагою і практично повною відсутністю "мертвих нот" завдяки чудовим резонансним характеристикам.
Покриття Flip BlueНове перламутрове забарвлення моделі CR200 притягує погляди, як магніт. Гітаристи, які цінують незвичайні фішки, особливо оцінять її приголомшливий хамелеоноподібний синій колір, який поступово змінює свій відтінок залежно від кута огляду та освітлення.
Технічні характеристики:- Тип конструкції: Вклеєний гриф
- Корпус: Червоне дерево
- Мензура: 24,75"
- Гриф: Червоне дерево, профіль "Vintage C"
- Накладка грифа: Палісандр, радіус 305 мм
- Інкрустація: Перламутрові блоки — маркери ладів
- Окантовка: Біла, за корпусом і грифом
- Бридж: Tune-o-Matic, струнотримач Stop Bar
- Звукознімачі: ClassicRocker-II CR2NS-F & CR2NS-R (H-H)
- Лади: 22 / Large (2.7мм)
- Механіка: Нікельована, кілки типу Vintage
- Керування: 2 гучності, 2 тембра, 3-позиційний перемикач
- Колір: Синій хамелеон — Flip Blue (FBL)
- Комплектація: Гітара, ключі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cort |
| Конструкція грифа | Вклеєний |
| Кількість струн | 6 |
| Колір | Синій |
| Форма корпусу | Les Paul |
| Струнний інструмент | Електрогітара |
| Стан | Новий |
| Кількість ладів | 22 |
| Корпус гітари | Червоне дерево |
| Гриф | Червоне дерево |
| Накладка грифа | Палісандр |
| Гриф гітари | 24.75" |
- Ціна: 19 511 ₴
