Продавець Інтернет-магазин "Master sound" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
279 відгуків
Контакти ( Viber, Telegram)050-676-51-43
влево
 • Цифрове фортепіано Yamaha Clavinova CVP-809 PWH, фото 2
вправо
Цифрове фортепіано Yamaha Clavinova CVP-809 PWH
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Цифрове фортепіано Yamaha Clavinova CVP-809 PWH

Флагманська модель серії CVP, з майже такою ж виразністю, як акустичний рояль. Більш реалістичні тембри і різноманітна набір функцій дають вам в руки цілий оркестр!

Клавіатура Grand Touch

Клавіатура рояля характеризуються легким відчуттям при грі м'яко і більш важким відчуттям при грі з більшою силою. І навпаки, звичайна фортепіанна клавіатура має рівномірний опір незалежно від того, чи використовує піаніст м'яке або сильне дотик. Це традиційно було одним з найбільш істотних відмінностей між роялем і цифровим піаніно. Однак, розробляючи механіку клавіатури GrandTouch, Yamaha прагнула з великою точністю відтворити справжнє опір клавіш, унікальне для рояля. Результатом є інструмент з більш чуйним дотиком, що пропонує більший динамічний діапазон, ніж будь-коли раніше. Тепер ви можете відчути набагато більш контрольований, нюансированной звук при тихому відтворенні або потужні, більш яскраві тони при грі з сильнішим дотиком - як у рояля.

Досягти справжнього балансу

Піаністи воліють роялі не тільки через їх звучання, а й з-за того, як клавіші реагують на їх дотику. При ударі по клавішах рояля з'являється певне політичне значення або опір дотику. Точно так же, коли клавіші відпущені, вони повертаються в початкове положення на основі балансу між клавішею і внутрішньою механікою клавіатури. Важко відтворити природне повернення клавіш роялю на цифровому піаніно через відмінності в механіці. Yamaha ретельно вивчила ці характеристики при розробці клавіатури GrandTouch і тепер відтворила цей прекрасний баланс на цифровому піаніно Clavinova. Результатом є GrandTouch - детальне відчуття рояля, що забезпечує рівномірний контроль тембру, точний ритм і плавне мелодійне вираз - основне значення для виняткового музичного виконання.

Використовуйте всю свою експресію

При грі на цифровому піаніно далека область клавіш може виявитися проблемою для повноцінного музичного самовираження. Це тому, що задня частина клавіш найближче до їх опорі. Чим ближче до цієї точки ви натискаєте кнопку, тим менше у вас довжина важеля і тим більше сили вам потрібно застосувати. Велика довжина клавіш GrandTouch дає гравцеві БІЛЬШИЙ важіль, дозволяючи краще висловити контроль, навіть на далекій частині клавіш. Та ж сама довжина клавіш використовується на роялі преміум-класу Yamaha S3X (станом на квітень 2017 року), і це найдовша довжина механізму, використовувана на будь-якому цифровому піаніно.

Ми не дозволили жодній деталі вислизнути

Наші пальці більш чутливі, ніж ми думаємо, і для піаністів текстура клавіш піаніно надзвичайно важлива. Клавіатура GrandTouch оснащена білими клавішами з синтетичної слонової кістки найвищої якості, розробленими компанією Yamaha. Чорні клавіші виконані з синтетичного чорного дерева. Верх клавіатури з синтетичної слонової кістки відтворюють тактильну поверхню справжніх клавіатур зі слонової кістки, колись використовувалися в старих акустичних фортепіано. Він має високо всмоктуючий матеріал, який запобігає ковзанню пальців навіть після декількох годин практики, зберігаючи при цьому ідеальну текстуру і відчуття. Ця ексклюзивна технологія Yamaha, створена на основі більш ніж столітнього досвіду створення акустичних фортепіано, забезпечує природну і комфортну обробку. На додаток до відчуття, зовнішній вигляд і тонка текстура цих клавіш не мають собі рівних у жодного іншого цифрового піаніно, і напевно надихнуть піаністів з моменту їх появи.

Механізм ауслезірованія (відведення клавіш) Clavinova

Механізм ауслезірованія в роялі швидко відсуває молоточки від струн після того, як вони вдаряють по ним, щоб зберегти вібрацію струн. Цей механізм викликає відчуття легкого поріг при натисканні, коли клавіші натискаються повільно. Оскільки Real Grand Expression пропонує гравцям чудове звучання, дотик і роботу педалями, ми вирішили створити механізм ауслезірованія, який забезпечує видатну играбельность, репетицію і відгук без шкоди для продуктивності. Клавіатури Clavinova оснащені механізмом ауслезірованія, який відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіш. Вони були розроблені таким чином, що клацання помітний тільки при найлегших натисканнях клавіш, аналогічно клавіатурі рояля. Ці клавіатури були налаштовані так, щоб забезпечити додаткове тертя, яке врівноважує повторення і реакцію клавіш без шкоди для продуктивності.

Противаги клавіш

Противаги врізаються в клавіші акустичного рояля для балансування ваги молоточків і досягнення кращого контролю звуковидобування при грі на малій гучності. Clavinova оснащується ретельно відрегульованими противагами для поліпшення відгуку інструменту при грі піанісімо (pianissimo) і повернення клавіш під час виконання швидких пасажів. Клавіатура CVP-809 скрупульозно отсроена для досягнення оптимального балансу кожної клавіші і максимально наближених до акустичного роялю відчуттів при грі.

Система градації ваги клавіш 88-key Linear Graded Hammers

Кожна клавіша в Clavinova має свій унікальний вага. У традиційному акустичному піаніно струни короткі і тонкі в високому регістрі і розмір їх збільшується в міру наближення до низького регістру.

Для створення рівного збалансованого звучання, молоточки б'ють по струнах, також стають більше від високого до низького регістрів. Завдяки системі 88-key Linear Graded Hammers вперше для цифрового піаніно стало можливим з високою точністю відтворити відчуття ваги, торкання і повернення для кожної окремої клавіші. Це допоможе Вам більш правильно розвивати техніку гри.

Демпфер педаль з системою GP Response Damper Pedal

Демпфер педаль є важливим елементом гри на фортепіано. Нові Clavinova поводяться точно так само як акустичне піаніно, постійно "відчуваючи" наскільки натиснута або відпущена педаль і в підсумку регулюючи кількість послезвучанія і реверберації ноти.

Крім цього, система GP Response Damper Pedal відтворює відчуття роботи з педаллю рояля, наприклад, менший опір на початку ходу педалі і потім його збільшення після того, як ефект педалі починає діяти.

Два легендарних концертних рояля в одному інструменті !

Yamaha CFX флагманський рояль Yamaha, на якому в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition). B sendorfer Imperial - дивовижний інструмент від найстарішого в світі виробника унікальних роялів з Австрії, на яких грали великі Моцарт, Бетховен, Шуберт, Ліст, Штраусс.

І ось тепер звучання цих моделей є в Clavinova! Для запису роялі були відібрані, відбудовані досвідченими настроювачами і засемпліровани аж до звучання кожної клавіші. З Clavinova ви зможете насолодитися і відчути легендарний звук CFX і B sendorfer Imperial!

Virtual Resonance Modeling (VRM) - технологія моделювання характерною реверберації створюваної корпусом рояля

В акустичному роялі звук резонує по всій площі корпусу інструменту, створюючи багату реверберацію навколишнє як виконавця, так і слухача. Цей феномен чудово відтворено в Clavinova за допомогою моделювання віртуального резонансу (Virtual Resonance Modeling). За допомогою VRM розраховується стан кожної струни для кожної з 88 нот інструменту, забезпечуючи живе "дихає", виразне звучання відображає безмежну кількість факторів притаманних звучанням рояля, таких як регістр, кількість натиснутих клавіш, силу атаки і тривалість натискання педалі.

Відтворення резонансу і природної реверберації акустичного фортепіано

Clavinova надзвичайно реалістично відтворює звучання акустичного фортепіано використовуючи семпли резонансу струн (String Resonance) і тим самим передає соковиті тональні фарби, коли при ударі молоточком, сусідні струни починають резонувати. В результаті ми чуємо красиве звучання з багатою і глибокою реверберацией.

Крім самого ефекту реверберації самих струн, амортизаційний резонанс (Damper Resonance) створює широке і глибоке звукове поле у фортепіано. Він також віддзеркалює зміни в тональності звучання акустичного рояля при відпуску демпфер педалі. Крім цього він включає в себе звуки, породжувані опорами клавіш, і емулює сукупний резонанс, коли всі ці звуки комбінуються один з одним.

Неймовірно експресивне і динамічне звучання від стаккато до легато

Функція Smooth Release дозволяє передати звучання з чудовою чіткістю і ясно формувати стаккато партії з загасаючим резонансом, чутним, якщо акуратно опустити натиснуті клавіші. Ця функція дозволяє передати сутність звучання фортепіано для створення багатого і експресивного звучання.

Динамічна зміна звучання в залежності від сили торкання

В акустичному фортепіано процес загасання звучання займає досить тривалий період часу. Сила торкання впливає не тільки на гучність, але і яскравість і глибину звучання, створюючи багатство і експресивність.

Звучання Clavinova збагачене глибиною і резонансами реальних акустичних інструментів, завдяки створенню повноцінних семплів їх звучання. Завдяки ексклюзивній технології Yamaha, в залежності від сили торкання створюється рівний динамічний перехід між різними семплами.

Більш того, для створення відчуття, рівного справжньому роялю, Yamaha використовувала опти і рекомендації багатьох професійних піаністів.

семплів відпускання клавіш (Key-off Samples)

В момент, коли пальці піаніста піднімаються вгору і відпускають клавіші рояля, відбуваються невеликі зміни в тональності і звучанні, за рахунок того, що демпфери опускаються і глушать вібрацію струн.

семплів відпускання клавіш складаються з реальних записів цих процесів, пропонуючи достовірне відтворення найтонших нюансів звучання фортепіано та, тим самим, створюючи максимально реалістичне звучання.

Система градації ваги клавіш 88-key Linear Graded Hammers

Кожна клавіша в Clavinova має свій унікальний вага. У традиційному акустичному піаніно струни короткі і тонкі в високому регістрі і розмір їх збільшується в міру наближення до низького регістру. Для створення рівного збалансованого звучання, молоточки б'ють по струнах, також стають більше від високого до низького регістрів. Завдяки системі 88-key Linear Graded Hammers вперше для цифрового піаніно стало можливим з високою точністю відтворити відчуття ваги, торкання і повернення для кожної окремої клавіші. Це допоможе Вам більш правильно розвивати техніку гри.

Система "Intelligent Acoustic Control" створює об'ємне, збалансоване звучання з багатими низами і ясними високими частотами навіть на невеликій гучності

Налаштування оптимальної гучності дуже важлива при грі вдома, особливо коли стоїть задача не заважати рідним і грати не голосно. Ви можливо помічали, що на малій гучності досить складно розібрати низькі і високі частоти. Clavinova ж, за допомогою системи Intelligent Acoustic Control (IAC) автоматично коригує звучання так, щоб створити оптимальний баланс частот навіть невеликих рівнів гучності.

Положення регулятора гучності відповідає за еквалізацію загального звучання, особливо на малій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звучання є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє грати з максимально можливою якістю звучання при будь-якій гучності.

Унікальний динамік Грунтуючись на великому досвіді створення акустичних фортепіано і high-end акустичних систем, фахівці Yamaha розробили для CLP-685 спеціальний динамік, з дифузором, виготовленим з ялинової целюлози. Ця ж порода їли використовується для створення корпусів акустичних піаніно і роялів. Завдяки цьому звучання стало більш реальним, з характерною "рояльної" атакою. Бінауральной семплінг рояля Yamaha CFX

Просунута бінауральна технологія семплювання Yamaha (метод звукового запису, при якому використовується спеціальне розташування мікрофонів, призначене для подальшого прослуховування через навушники) вперше доступна в цифрових фортепіано Clavinova. Чудове звучання легендарного рояля Yamaha CFX було записано спеціалізованими мікрофонами, які ловлять найдрібніші просторові деталі кожної ноти, які здатне вловити людське вухо. Результат - неймовірно реалістичний тембр, настільки навколишній виконавця, що ви забудете про те, що на вас надіті навушники.

Бездротове Bluetooth підключення

Ви можете відтворювати музику через вбудовану акустичну систему вашої Clavinova, використовуючи смартфон, планшет або будь-яке інше пристрій, що підтримує Bluetooth. Люблю грати разом з вашими улюбленими виконавцями або навіть поділитися вашим виконанням, без будь-яких кабелів або перехідників!

Многодорожечной запис

Функція запису в цифрових піаніно Clavinova дозволяє одним простим натисканням клавіші записати свій перфоманс. У даній моделі можливо записати композиції з 16 доріжок. Наприклад, окремо для лівої і правої руки і / або різних партій на різних інструментах.

USB аудіозапис

Записуйте свою гру на USB флеш пам'ять в форматі аудіофайлів (.wav), які потім може зіграти на комп'ютері, портативному плеєрі або записати на CD.

Ще більше можливостей з додатком "Smart Pianist"

Доступне для завантаження з App Store, безкоштовний додаток "Smart Pianist" дозволяє контролювати безліч функцій інструменту за допомогою планшета або смартфона. Тембри, ритми і безліч інших параметрів можуть бути обрані прямо на екрані вашого гаджета, що помітно полегшує їх використання.

Але і це ще не все - ви можете зберігати ваші налаштування для швидкого виклику з пам'яті в будь-який час. Крім того за допомогою "Smart Pianist" ви зможете миттєво визначати акорди аудиотреков з бібліотеки вашого iPhone або iPad.

Технічні характеристики:

 • Механіка: Молоточковая механіка Grand Touch c верхом клавіш зі штучної слонової кістки, лінійної градацією ваги, імітацією ефекту ауслезірованія і противагами
 • Клавіатура: 88 повнорозмірних динамічних клавіш
 • Чутливість клавіатури :: Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed
 • Тон-генератор: VRM c тембрами Yamaha CFX (Binaural Sampling), B sendorfer Imperial
 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 1605 тембрів + 358 Drum / SFX + 480 XG (Включаючи 17 VRM Voices, 36 Super Articulation2 Voices, 301 Super Articulation Voices)
 • Стилі: 675 стилів акомпанементу (INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3)
 • Контролери: 3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play / Pause, Style Start / Stop, Volume, і т.д.
 • Секвенсор: 16-трековий
 • Дисплей: Кольоровий 9 "сенсорний TFT Color LCD (800 x 480 точок)
 • Ефекти: Ревербератор, хорус, DSP, EQ, part EQ, Intelligent Acoustic Control (IAC), Stereophonic Optimizer, insertion effect, master compressor, variation effect, vocal harmony
 • Поділ клавіатури: Dual / Layers / Split
 • Пам'ять: Порядку 2 ГБ
 • Пристрій зберігання: 2 x USB to Device (USB Audio Recorder (.wav, .mp3), з ефектами Time Stretch, Vocal Cancler, Pitch Shift)
 • Метроном: 5 - 500, функція Tap Tempo
 • Система навчання: Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo, Performance Assistant Technology (PAT)
 • MIDI :: In / Out / Thru
 • Акустика: (40Вт + 30Вт + 20Вт) 2 + 80Вт / (16см + 5см + 2.5см) x 2 + 20 см / Spruce Cone Speaker, Twisted Flare Port
 • Композиції: 50 Classics + 303 Lesson Songs + 50 Popular
 • Вихід для навушників :: 2 виходи для навушників
 • USB TO DEVICE: Так, USB Audio Recorder (.wav .mp3)
 • USB TO HOST: Так
 • Розміри: 1 426 х 868 х 612 мм
 • Вага: 82 кг
 • Додатково: AUX In / Out, AUX pedal, Відео вихід, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance, Система Acoustic Optimizer
 • Додатково: Мікрофонний вхід, ефекти вокальної гармонізації
 • Комплектація: Фірмова банкетка в комплекті
 • Колір: Полірований білий (Polished White)
Основні атрибути
ВиробникYAMAHA
Клавіші88
ПризначенняПрофесійне
Поліфонія256
Розмір клавішПовнорозмірні
СтанНовий
ТипПіаніно цифрові
Тип клавішПовнозважена
Користувацькі характеристики
Кількість тембрівбільше 1000
 • Ціна: 404 760 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner