
Активний сабвуфер JBL IRX115S
Активний сабвуфер JBL IRX115S , новітня модель в серії універсальних недорогих портативних P. A. IRX, розширює низькочастотну характеристику систем IRX до 35 Гц, потрясають все навколо.
15-дюймовий IRX115S заснований на передових професійних технологіях JBL і забезпечує чудовий звук завдяки індивідуальної конструкції динаміка і підсилювача, а так само вбудовані налаштування кросовера і полярності. Все це дає вражаючі 128 дБ глибоких та потужних басів в міцному і надлегкому корпусі вагою менше 30 кілограм.
Серія звукових колонок IRX пропонує легендарну точність відтворення, потужність і простоту використання.
Економні музиканти, ді-джеї, ведучі та інструктори з фітнесу можуть розраховувати на універсальні повнофункціональні портативні аудіосистеми серії JBL IRX, що забезпечують приголомшливий звук.
Технічні характеристики:
- Тип сабвуфер
- Категорія - активні
- Підсилювач - клас D
- НЧ-динамік - 15 "
- Частотний діапазон - 35 Гц - 147 Гц
- Максимальна потужність - 1300 Вт
- Максимальний рівень звукового тиску - 128 дБ
- Вхідний опір - 10 кОм (балансний підключення)
- Входи - 2 х XLR / TRS
- Виходи - 2x XLR-М
- Частота кросовера - 80 Гц, 100 Гц, 120 Гц
- Колір корпусу - чорний
- Матеріал корпусу - 15 мм МДФ, 18 мм передня пластина
- Габарити - 480 x 480 x 600 мм
- Вага - 29.65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 15" |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 650 |
| Максимальна потужність | 1300 Вт |
| Призначення | Сабвуфер |
| Тип | Концертна |
- Ціна: 50 359 ₴
