
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінна акустика Sky Sound PM-1401W/TW
SKY SOUND PM-1401T (White) - настінний 2-х смуговий гучномовець, який призначений для використання в системах трансляції музичного озвучення та голосового оповіщення. Дана модель була розроблена для застосування в навчальних аудиторіях, конференц-залах, готельних номерах, інших суспільних і побутових приміщеннях, де потрібна стильне і недороге рішення.
Технічні характеристики :- Призначення: музично-мовленнєва трансляція
- Динамік: 4"
- Потужність: 10-20Вт (RMS - MAX)
- Опір: 8 Ом
- Трансформатор: 100 В
- Селектор режимів: 8 Ом / 100 В
- Чутливість: 87 Дб
- Діапазон частот: 90-20000 Гц
- Матеріал корпусу: Пластик, металева решітка
- Вологозахист: так
- Колір: Білий
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 125*115*190мм
- Вага: 1.22 кг
*Вартість вказана за одиницю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sky Sound |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Сателіт |
| Стан | Новий |
| Тип | Підвісна |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 4" |
- Ціна: 1 215 ₴
