
Ландшафтний сабвуфер JBL Control 89MS
Наземний ландшафтний сабвуфер JBL Control 89MS покращує низькочастотні характеристики лінійки ландшафтних гучномовців JBL Control 80 Series (і інших зовнішніх систем) для забезпечення насичених басів на газоні, саду та вхідних зонах готелів, ресторанів і торгових комплексів, а також тематичних парків, спортивних об'єктів, курортів і будь-де, де потрібен високостійкий динамік.
Щоб протистояти впливам довкілля Control 89MS має ступінь захисту IP56, укомплектовану міцним поліпропіленовим корпусом і повністю герметичною центральною камерою. Колір нанесений на всій площі корпусу, зберігаючи текстуру навіть у разі подряпин. Все зовнішнє обладнання виготовлене з неіржавкої сталі, а решітка також покрита порошковим покриттям для опору розвитку корозії.
Технічні характеристики:- Застосування: Ландшафтні
- Тип акустичної системи: Пасивні
- Серия: Control 80
- Максимальний рівень звукового тиску: 115 дБ
- Кількість частотних смуг: Односмугова
- Наявність режиму 70/100 вольтів: Так
- Розмір НЧ динаміка: 8"
- Частотний діапазон (-10 дБ): 40 – 150 Гц
- Частотний діапазон (±3 дБ): 53 — 110 Гц
- Номінальна потужність: 150 Вт.
- Пікова потужність: 600 Вт
- Номінальний імпеданс: 8 Ом
- Чутливість: 87 дБ на 1 Вт/1 м
- Потужність у режимі 70/100 вольтів: 80 Вт.
- Ширина, мм: 355 мм
- Висота, мм: 524 мм
- Глибина, мм: 355 мм
- Вага: 10,9 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.9 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | JBL |
| Тип | Ландшафтна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 8" |
| Харчування | Мережа 110В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Колір | Зелений |
| Тип встановлення | Підлоговий, У приміщенні, На відкритому повітрі |
| Інтерфейс | Провідний |
| Номінальна вихідна потужність | 150 |
| Максимальна вихідна потужність | 600 |
| Мінімальна частота діапазону | 40 |
| Максимальна частота діапазону | 150 |
- Ціна: 22 176 ₴
