
Акустичний комплект Sky Sound SUBT-10B/PM (2*50Вт) Black
Комплект SKY SOUND SUBT-10B/PM (2*50 Вт) BLACK складається з 2 настінних колонок SKY SOUND PM-2401B/TB та активного сабвуфера SKY SOUND SUBT-10B. Комплект звукового обладнання призначений для озвучування невеликих приміщень, кафе, салонів або офісів. (До 100 кв. м.).
Активний сабвуфер із можливістю під'єднання кількох акустичних пасивних систем потужністю до 100 Вт. Окреме регулювання гучності під'єднуваних АС. Вбудований Bluetooth 4.0
Технічні характеристики SUBT-10B:
- Потужність сабвуфера RMS: 100 Вт.
- Вбудований підсилювач: 2*50 Вт
- Матеріал корпусу: МДФ
- Тип НЧ динаміка: Поліпропіленовий дифузор
- Розмір НЧ-динаміка: 10"
- Частотний діапазон: 40 Гц – 150 Гц
- Чутливість (1 м/1 Вт): 87 дБ
- Номінальний опір: 8 Ом
- Джерело живлення: 115/230 В змінного струму
- Бездротове під'єднання: Bluetooth 4.0
- Колір: Чорний
- Розміри: 300*328*394 мм
- Вага: 10,5 кг
SKY SOUND PM-2401B/TB (BLACK) — настінний 2-смуговий гучномовець, призначений для використання в системах трансляції музичного озвучування та голосового сповіщення. Ця модель була розроблена для застосування в навчальних аудиторіях, конференц-залах, готельних номерах, інших громадських і побутових приміщеннях, де потрібне стильне та недороге рішення.
Технічні характеристики SKY SOUND PM-2401B/TB:- Призначення: музично-язикова трансляція
- Динамік: 5"
- Потужність: 20-30 Вт (RMS — MAX)
- Опір: 8 Ом
- Трансформатор: 100 В
- Селектор режимів: 8 Ом/100 В
- Чутливість: 96 дБ
- Діапазон частот: 40-20000 Гц
- Матеріал корпусу: Пластик, металева решітка
- Влагозащита: да
- Колір: Чорний
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 137*126*210мм
- Вага: 1.42 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sky Sound |
| Тип | Бездротовий |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість смуг | 3 |
| Потужність | 160 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Чутливість | 97 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик, Дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 10" |
- Ціна: 13 320 ₴
