
Акустичний комплект Sky Sound SUBT-10B/PM (2*50Вт) White
Акустичний комплект SKY SOUND SUBT-10W/PM (2*50Вт) WHITE складається з 4 настінних колонок SKY SOUND PM-2401W/TW та активного сабвуфера SKY SOUND SUBT-10W. Комплект звукового обладнання призначений для озвучування невеликих приміщень, кафе, салонів краси або офісів тощо (до 100 кв.м).
Активний сабвуфер із можливістю приєднання кількох пасивних акустичних систем потужністю до 100 Вт. Окреме регулювання гучності під'єднуваних АС. Вбудований Bluetooth 4.0
Технічні характеристики SUBT-10W:- Потужність сабвуфера RMS: 100 Вт
- Вбудований підсилювач: 2*50 Вт
- Матеріал корпусу: МДФ
- Тип НЧ динаміка: Поліпропіленовий дифузор
- Розмір НЧ-динаміка: 10"
- Частотний діапазон: 40 Гц — 150 Гц
- Чутливість (1 м/1 Вт): 87 дБ
- Номінальний опір: 8 Ом
- Джерело живлення: 115/230 В змінного струму
- Бездротове під'єднання: Bluetooth 4.0
- Цвет: Білий
- Розміри: 300*328*394 мм
- Вага: 10,5 кг
SKY SOUND PM-2401W/TW (White) - настінний 2-смуговий гучномовець, який призначений для використання в системах трансляції музичного озвучування та голосового сповіщення. Ця модель була розроблена для застосування в навчальних аудиторіях, конференц-залах, готельних номерах, інших громадських і побутових приміщеннях, де потрібне стильне та недороге рішення.
Технічні характеристики SKY SOUND PM-2401W/TW:- Призначення: музично-речова трансляція
- Динамік: 5"
- Потужність: 20-30 Вт (RMS — MAX)
- Опір: 8 Oм
- Трансформатор: 100 В
- Селектор режимов: 8 Oм / 100 В
- Чутливість: 96 Дб
- Діапазон частот: 40-20000 Гц
- Матеріал корпусу: Пластик, металева решітка
- Влагозащита: да
- Цвет: Білий
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 137*126*210 мм
- Вага: 1.42 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sky Sound |
| Тип | Трансляційні |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Кількість смуг | 3 |
| Потужність | 160 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Чутливість | 97 дБ |
| Матеріал корпусу | МДФ, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміки (конфігурація) | 1 x 5" |
- Ціна: 12 960 ₴
