Продавець Інтернет-магазин "Master sound" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
279 відгуків
Контакти ( Viber, Telegram)050-676-51-43
Цифрове фортепіано Yamaha Clavinova CVP-909GP (Polished Ebony)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Цифрове фортепіано Yamaha Clavinova CVP-909GP (Polished Ebony)

Відчуйте різницю

Серія цифрових піаніно CVP-900 зберігає виразні можливості, музичну експресію та відчуття гри на акустичному роялі, пропонуючи можливість грати зі звуками різноманітних музичних інструментів. Грайте з музичними групами, що забезпечують вбудовані стилі акомпанементу, співайте під час виконання або насолоджуйтеся чистою свободою фортепіано — серія CVP-900 дає змогу вам робити все це.

Грайте з акомпанувальним оркестром — і все це на одному інструменті

Серія CVP-900 постачається з набором стилів (акомпанементів), що містять автентичні тембри інструментів, створені за допомогою новітніх технологій Yamaha й автоматично забезпечують акомпанемент, що ідеально відповідає вашому виконанню. CVP-909GP дає змогу вийти за межі простої гри на піаніно, пропонуючи можливість виступати в ансамблі разом із різноманітними інструментами для ще більшого музичного задоволення.

Відчуття гри на акустичному роялі, яке пропонує поєднання традицій і технологій

Серія CVP-900 дає вам більш ніж чудовий звук — вона дає вам весь досвід натуральних відчуттів гри на акустичному концертному роялі. Насолоджуйтеся тональними змінами тембрів у відповідь на те, як ви граєте на клавішах, реалістичним відтворенням відгуку клавіатури та педалей і навіть акустикою, яку ви відчуваєте, коли ви сидите перед акустичним роялем — все це відтворює автентичне відчуття гри на фортепіано.

Широкий набір функцій для нескінченного задоволення від музики.

Під'єднайте мікрофон і співайте під час гри, слухайте вбудовані пісні, відомі всьому світу, і під'єднайтеся до програми Smart Pianist або Rec'n'Sare, щоб записати свій виступ — серія CVP має безліч функцій, які зібрані в одному інструменті, пропонуючи нескінченні способи насолоджуватися музикою.

Неосяжний всесвіт стилів автоакомпанементу

Цифрові фортепіано серії CVP — це більше, ніж просто чудові піаніно. Вони не тільки пропонують музиканту безліч різноманітних тембрів, але також можуть додати до вашого виконання один із 525 стилів, що забезпечують автоматичний акомпанемент для вашого виступу в широкому діапазоні музичних жанрів, включно з попомпанементом, рок, кантрі, джаз, соул і латиноамериканську музику. Грайте улюблені пісні так, як вони були написані... або ж спробуйте себе в ролі аранжувальника — ваші можливості обмежені тільки вашою фантазією!

Реалістичні тембри музичних інструментів

Хипле дихання саксофона, кришталевий дзвін гітари та тепле резонувальне звучання смичкових — серія CVP містить потужну колекцію натуральних акустичних і електроінструментів. Завдяки визнаній технології Super Articulation, ти можеш відтворювати навіть найдрібніші нюанси виконання для створення реалістичної музичної експресії.

Вбудована колекція популярних пісень

Цифрові фортепіано серії CVP не тільки зберігають у пам'яті 413 популярних пісень і класичних творів, відомих у всьому світі, вони навіть відбивають їхню партитуру під час вашого виконання. Індикатори у верхній частині клавіш покажуть, на яких клавішах грати, що робить ці інструменти ідеальними для тренувань та навчання.

Функція Piano Room

На додаток до можливості вибору із широкого ряду фортепіано, включно з акустичні та електричні інструменти, кольоровим дисплеєм із сенсорною панеллю, дає вам доступ до різних віртуальних приміщень для виступу, як-от концертні зали та собори, кожне зі своєю характерною реверберацією. Інтуїтивно зрозуміле керування дає змогу легко створити ідеальний фортепіано звук для будь-якої композиції.

Співайте разом із Clavinova

Фортепіано серії CVP ідеальні для того, хто хоче співати, складати й аранжувати й насолоджуватися музикою у всіх її проявах. Під'єднайте мікрофон і почніть співати — CVP підбере Вам бек-вокал із гармонізацією, яка ідеально підходить. Або скористайтеся однією з безлічі зручних і практичних функцій для створення нових композицій і аранжувань. Цифрові піаніно CVP — це більше, ніж просто інструмент — це спосіб весело та музично провести час із близькими людьми!

Витончена реалістичність фортепіано

Цифрові фортепіано Clavinova — це дивовижне поєднання більш ніж столітнього досвіду, накопиченого під час виробництва акустичних фортепіано, з новітніми цифровими технологіями, створене, щоб дати вам найкращий досвід гри. Серія CVP-900 пропонує неймовірно реалістичні відчуття під час гри, наближені до рояля, а також прекрасний виразний звук, надихаючи вас і спонукаючи до нових музичних вершин.

Клавіатура GrandTouch

Нова клавіатура Yamaha вирізняється широким динамічним діапазоном і точним відгуком на кожен нюанс дотику, надаючи піаністу широкий діапазон тембрів — від ніжного до яскравого. Високотехнологічні молоточки, відтворюють приємний відгук, що відчувається під час удару по струнах, що дає змогу точно контролювати тон. Білі клавіші з покриттям із синтетичної слонової кістки та чорні клавіші із синтетичного чорного дерева запобігають ковзанню пальців навіть під час тривалої гри. Усе як у справжнього рояля.

Клавіатура GrandTouch обладнана дерев'яними клавішами, що демонструють досвід Yamaha в галузі виготовлення акустичних роялів. Як і в разі з клавіатурою рояля, клавіші вирізаються з найкращих частин добре висушеної деревини, що робить їх стійкішими до деформації, ніж клавіатури з клейової деревини. Дерев'яна текстура та структура клавіш створюють відчуття рояля.

Використовуйте всю свою експресію

Під час гри на цифровому піаніно дальня частина клавіш може викликати труднощі в повноцінному музичному самовираженні. Це тому, що дальна зона клавіші розміщена ближче до точки її опори. Чим ближче до цієї точки ви натискаєте клавішу, тим менше у вас важіль і тим більше сили потрібно застосовувати. Велика довжина клавіш GrandTouch, що дає гравцеві довший важіль взаємодії, забезпечує виразніший контроль навіть на дальній зоні клавіш. Це така ж довжина опори, що й у рояля преміумкласу Yamaha S3X (за станом на квітень 2023 р.), і це найдовша опора, яка використовується на будь-якому цифровому піаніно.
88-key Linear Graded Hammers — перша клавіатура цифрового піаніно з реалістичною градацією ваги кожної клавіші

88-key Linear Graded Hammers

Кожна клавіша на клавіатурі рояля має різну вагу. Це пов'язано з тим, що струни для кожної ноти трохи тонші та коротші у верхньому регістрі, а в нижньому регістрі стають товщими та довшими. Механіка 88-key Linear Graded Hammers — це перший у своєму роді пристрій, що точно відтворює цей градуваний дотик із різною вагою й поверненням кожної клавіші. Це призводить до відчуття й відгуку, які дивовижно схожі на звучання рояля, і дають змогу гравцям оцінити більш автентичний дотик.

Система противаги клавіш

Противажки врізаються в клавіші акустичного рояля, для балансування ваги молоточків і досягнення кращого контролю звуковитягу під час гри на малій гучності. Clavinova обладнується ретельно відрегульованими противагою, для поліпшення відгуку інструмента під час гри піанісімо (pianissimo) і повернення клавіш під час виконання швидких пасажів. Клавіатура CVP-909GP скрупульозно налаштована для досягнення оптимального балансу кожної клавіші та максимально наближених до акустичної рояля відчуттів під час гри.

Механізм з ефектом Escapment

Механізм Escapment (або ауслезування) в акустичному роялі швидко відводить молоточки від струн після удару на них, щоб запобігти будь-якому впливу на вібрацію струни. Цей механізм створює відчуття легкого клацання під час м'якого натискання на клавішу.

Клавіатури Clavinova обладнані механізмом, що відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіші. Вони були сконструйовані так, що клацання помітне тільки за найлегших натискань клавіш, як на клавіатурі рояля. Ці клавіатури були відрегульовані для забезпечення додаткового тертя, що врівноважує репетицію клавіш і відгуку без зниження ефективності.

Педали GrandTouch™

Педалі GrandTouchTM забезпечують унікальне відчуття тертя під час використання педалі, важке під час натискання та легке під час повернення. Вони також обладнані механізмом із точкою опори, який є в такому самому положенні, як і на роялі, що наближає відчуття гри до акустичної рояля.

Механізм з ефектом Escapment

Механізм Escapment (або ауслезування) в акустичному роялі швидко відводить молоточки від струн після удару на них, щоб запобігти будь-якому впливу на вібрацію струни. Цей механізм створює відчуття легкого клацання під час м'якого натискання на клавішу.

Клавіатури Clavinova обладнані механізмом, що відтворює це відчуття в нижній частині ходу клавіші. Вони були сконструйовані так, що клацання помітне тільки за найлегших натискань клавіш, як на клавіатурі рояля. Ці клавіатури були відрегульовані для забезпечення додаткового тертя, що врівноважує репетицію клавіш і відгуку без зниження ефективності.

Бездротове під'єднання Bluetooth® Audio

Ви можете відтворювати музику через аудіосистему фортепіано CVP-900 за допомогою смарт-пристрою з підтримкою Bluetooth. Насолоджуйтеся грою разом з улюбленими піснями з вашого смарт-пристрою.

Мультитрековий запис

Функція запису цифрових піаніно Clavinova дає змогу записувати своє виконання* одним дотиком, що корисно, коли ви хочете об'єктивно оцінити свою гру. Крім того, ви можете записати до 16 доріжок для одночасного відтворення, тому ви зможете індивідуально записувати партії лівої та правої рук або додавати додаткові партії з різними тембрами.
* Записи виконуються у форматі MIDI, а також можуть бути записані в застосунку Smart Pianist.

USB-аудіозапис

Записуйте свою гру на USB флешпам'ять у форматі аудіофайлів (.wav або.mp3), які потім можна відтворити на комп'ютері, портативному плеєрі або записати на CD.

Ще більше можливостей із застосунком "Smart Pianist"

Доступний для завантаження з App Store безплатний застосунок "Smart Pianist" дає змогу контролювати безліч функцій інструмента за допомогою планшета або смартфона. Тембри, ритми та безліч інших параметрів можна вибрати прямо на екрані вашого ґаджета, що помітно полегшує їхнє використання.
Застосунок Smart Pianist може аналізувати пісні з бібліотеки вашого смарт-пристрою для автоматичного створення послідовності акордів. Скористайтеся функцією "Audio To Score", щоб грати разом з улюбленим виконавцем!

Технічні характеристики:
 • Механіка: Молоточкова механіка GrandTouch з противагою, верхом клавіш зі штучної слонової кістки, лінійною градацією ваги та імітацією ефекту Escapement. Дерев'яні білі клавіші.
 • Клавіатура: 88 повнорозмірних динамічних клавіш
 • Чутливість клавіатури: Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed
 • Тон-генератор: VRM з тембрами Yamaha CFX (Binaural Sampling), Bösendorfer Imperial
 • Поліфонія: 256 нот
 • Тембри: 1605 тембрів + 58 Drum/SFX + 480 XG (включно з 17 VRM, 36 Super Articulation2 і 301 Super Articulation)
 • Стилі: 675 стилів акомпанементу
 • Контролери: 3 педалі: Damper (з ефектом GP Response Damper), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play/Pause, Style Start/Stop, Volume тощо.
 • Секвенсор: 16-трековий
 • Дисплей: Кольоровий 7" сенсорний LCD дисплей 800x480 WVGA,
 • Ефекти: Ревербератор (65 пресетів + 30 користувачам), Chorus (107 пресетів + 30 користувацьких), Master Compressor (5 пресетів + 30 користувацьких), Master EQ (5 пресетів + 30 користувацьких), Part EQ (27 частин), Insertion ефекти (358 пресетів + 30 користувацьких), Variation ефекти (358 пресетів + 30 користувацьких), вокальна гармонізація VH (54 пресети + 30 користувачам)
 • Розділення клавіатури: Dual/Layers/Split
 • Пам'ять: ~2 ГБ
 • Пристрій зберігання: USB Flash Memory
 • Метроном: 5 – 500, функція Tap Tempo
 • Система обучения: Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo, Performance Assistant Technology (PAT)
 • MIDI:In /Out /Thru
 • Акустика: Вбудований підсилювач: 80 Вт + 2х (40 + 30 + 20) Вт, Динаміки: 2х (16 см + 8 см + 2,5 см) + 20 см Spruce Cone динамік. Технологія Twisted Flare Port
 • Композиції: 50 класичних + 303 навчальних уроки + 60 естрадних
 • Вихід для навушників: 2 виходи для навушників
 • USB TO DEVICE: 2 порта, USB Audio Recorder: wav (44.1kHz, 16bit, stereo), mp3 (MPEG-1 audio layer-3)
 • USB TO HOST: Да
 • Розміри: 1430 х 913 х 1236 мм
 • Вага: 130 кг
 • Додаткові дані: Система Acoustic Optimizer, Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Додаткові дані: Мікрофонний вхід, ефекти вокальної гармонізації, Bluetooth аудіо
Основні атрибути
ВиробникYAMAHA
Країна виробникІндонезія
ТипПіаніно цифрові
ПризначенняПрофесійне
Тип клавішПовнозважена
Розмір клавішПовнорозмірні
Клавіші88
Поліфонія256
Кількість тембрівбільше 50
СтанНовий
Колір корпусуЧорний
 • Ціна: 733 626 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner