Продавець Інтернет-магазин "Master sound" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
268 відгуків
Контакти ( Viber, Telegram)050-676-51-43

Roland TR-8S — ритм-машина нового покоління

Roland TR-8S — квінтесенція найбільш відомих та знакових драм-машин з коли-небудь створених! TR-8S це саме вдале втілення багатого досвіду розробників компанії Roland у сфері виробництва музики і професійної звукорежисури. Цей інструмент майбутнього, здатний більшою мірою, ніж будь-який інший виправдати надії музиканта. Зберіть набір ударних «своєї мрії» з найбільш знакових звуків ударних всіх часів, а також збірки самих семплів з великої бібліотеки Roland.

Зберіть набір ударних з автентичних інструментів TR, семплів і ефектів

TR-8S поставляється разом з обширною бібліотекою найбільш характерних звуків з колекції драм-машин серії TR. Потужний інноваційний процесор дозволяє реалізувати роботу моделей АСВ нового покоління, що забезпечують небачений раніше рівень деталізації і нюансування, пропонуючи впізнаваний звук ударних компанії Roland. Тепер стало доступним об'єднання пресетних і користувальницьких семплів для створення гібридних і комбінованих наборів ударних, звучання яких можна збагатити за рахунок спеціалізованих ефектів, що дозволяють розширити концепцію драм-машин серії TR за рахунок професійних засобів роботи зі звуком.

 

 

Автентичне звучання

TR-8S комплектується всіма звуками найбільш затребуваних драм-машин серії TR, а також детально моделює роботу схемотехніки модулів 808, 606, 909, 707, 727, і навіть декількох модифікованих версій. І мова йде не просто про безліч семплів, точно відтворюють звучання тембрів драм-машин TR. Для кожного з апаратних прототипів реалізована модель, гранично точно відтворює поведінку на рівні схемотехніки і звук оригінальних драм-машин. І весь цей могутній потенціал зосереджений, знаходиться тепер у ваших руках, щоб ви могли виконувати і створювати музику.

 

фото TR-8S

 

Робота з семплами

Використання автентичних тембрів TR для створення треків ударних переоцінити практично неможливо. Однак функції мікшування і накладення звуків відкривають нові горизонти для творчості, створення неповторного звучання. За допомогою слота для карт SD можна завантажувати семпли з великої пресетной бібліотеки або імпортувати створені самостійно монофонічні або стереофонічні звуки. Так само як і звуками TR, семплами можна керувати за допомогою зручного інтерфейсу. Він дозволяє налаштувати параметри спаду, висоти, точки початку відтворення семпла, швидкості і напряму. Можна сформувати набір ударних виключно з семплів або ж створити комбінований, в якому семпли ідеально узгоджуються зі звуками TR для створення жанрових треків ударних.

Драматичні ефекти

Грамотна обробка ефектами партії ударних, дозволяє досягти необхідної глибини і просторовості, допомагаючи тим самим отримати дійсно вражаюче звучання. TR-8S у будь-якому випадку надасть необхідні перкусійні ефекти, завдяки чому забезпечуються неперевершене звучання. У складі набору ударних зберігаються також установки ефектів інструментів та спільні, а також інші параметри. Це дозволяє миттєво по мірі необхідності отримувати необхідний звук, завантажуючи збережені раніше набори ударних.

 

фото Roland TR-8S

Створення патернів з еволюційним розвитком, варіаціями, збивками і можливістю автоматизованого управління

Процес створення патернів з допомогою TR-8S відрізняється простотою і природністю. Це досягається за рахунок використання покрокового секвенсера "TR-REC" компанії Roland, який ось уже протягом ряду десятиліть є наріжним каменем створення електронної музики. А тепер він був удосконалений і модернізований, щоб стати краще, ніж коли б то не було.

 Швидко, гнучко і зручно

Для живого виконання або запису в секвенсер можна використовувати як 16 кнопок TR-REC, так і чутливі до швидкості удару педи. Ви можете миттєво перемикатися між ними як при грі, так і під час редагування і налаштовувати треки ударних, не перериваючи самого процесу. Можна створювати хитромудрі груви і деталізовані збивання з використанням швидкості удару, флэмов і настроюваних вкладених кроків для отримання сучасно звучать дробів та інших ефектів. Цікаві результати виходять, якщо поекспериментувати з нестандартною полиритмией і складними розмірами, змінюючи параметри довжини або положення останнього кроку партій ударних.

 

фото Roland TR-8S

 

Варіації на основі заданої

Функціонал драм-машини дозволяє привносити елемент новизни і натхнення навіть при живій роботі. Пам'ять TR-8S розрахована на 128 патернів, кожен з яких передбачає використання 8 варіацій і сбивок трьох типів. Патерни або варіації можна відтворювати окремо або набирати з них ланцюжки для отримання країн секвенцій. При роботі наживо можна копіювати патерни «на льоту» і навіть випереджати події і працювати з патернами які в даний момент ще не відтворюються. До складу установок патерну входять темп, набір ударних і параметри, що визначають поточні положення регуляторів і налаштувань ефектів. Це дозволяє оперативно завантажувати потрібні установки і забезпечує гнучкі можливості виконання протягом усього виступу, гарантуючи, що жоден з тактів не буде схожий на зіграні раніше.

Грамотно виконані збивання підсилюють емоційність треку або живого виконання. З кожним з паттернів TR-8S пов'язано дві збивання, які при необхідності можна адаптувати до конкретної ситуації або ж просто створити»з нуля». Крім того, передбачена функція "Scatter", нарезающая такт на короткі фрагменти для отримання ефекту "контрольованого хаосу". Якщо ж руки постійно «в справі» і запускати збивання вручну не представляється можливим, не біда. На допомогу прийде функція Auto-Fill, запускає збивання через кожні 2, 4, 8, 16 або 32 такту в автоматичному режимі і дозволяють урізноманітнити виконання.

 

фото Roland TR-8S

 

Автоматизоване управління

Тісна взаємодія з ентузіастами TR-8 і музикантами з усього світу протягом останніх чотирьох років принесло свої плоди. Воно дозволило гранично точно і ясно сформувати концепцію того, як можна підняти на новий рівень якість як студійного виробництва, так і сценічної діяльності. Roland реалізував в TR-8S затребувані в результаті цієї взаємодії функції, до того ж не тільки їх, зберігши при цьому первозданність оригінальної драм-машини TR-8.

Розроблений для використання на сцені, але і в студії

Тісна взаємодія з ентузіастами TR-8 і музикантами з усього світу впродовж останніх чотирьох років принесло свої плоди. Воно дозволило гранично точно і ясно сформувати концепцію того, як можна підняти на новий рівень якість як студійного виробництва, так і сценічної діяльності. Ми реалізували в TR-8S затребувані в результаті цієї взаємодії функції, але й не тільки їх, зберігши при цьому первозданність оригінальної драм-машини TR-8.

 

фото Roland TR-8S

Вісім аналогових виходів

Як і його прославилися попередники, TR-8S обладнаний вісьмома окремими аналоговими виходами, що дозволяють направляти сигнали окремих ударних інструментів на зовнішні процесори ефектів або канали мікшера або програмного додатка DAW. Все у ваших руках — достатньо просто визначити, які інструменти або групи, на які виходи необхідно направити. І яка б конфігурація не використовувалася, будьте впевнені, завдяки цифро-аналоговим конвертера 24 біт/96 кГц високого дозволу TR-8S буде звучати потужно, ємко і не загубиться в загальному міксі.

Критичний вихід, зовнішній вхід

В TR-8S передбачено окремий критичний вихід, а також стереофонічні входи для підключення зовнішніх джерел сигналу. Більш того, в якості додаткових тригерних можна використовувати і програмовані виходи. Це дозволяє управляти зовнішніми інструментами і змішувати їх з внутрішніми звуками TR-8S, розширюючи можливості творчого використання обладнання при роботі в студії, так і виступ на сцені. Для кожного з патернів передбачений критичний трек, який забезпечує доступ до варіацій будь-яких типів без необхідності вдаватися до інтерфейсу самого інструменту.

 

фото Roland TR-8S

 

Інтерфейс аудіо і MIDI

Крім того, що TR-8S — найпотужніша драм-машина з коли-небудь зроблених, це і пристрій, укомплектований багатоканальні аудіо - та MIDI-інтерфейсом. Підключивши TR-8S до комп'ютера або пристрою з портом AIRA Link, ви отримуєте можливість передавати по одному і тому ж USB-кабелю як MIDI-дані, так і аудіо високого дозволу. Записуйте інструменти ударних на різні канали для індивідуальної обробки або роздільної запису, автоматизуйте переміщення регуляторів програмного додатка DAW за допомогою повідомлень формату СС або синхронізуйте TR-8S з комп'ютером або Roland MX-1 Mix Performer для живих виступів або імпровізаційних сесій.

Вдосконалений сучасний дизайн

Удосконалення естетики і ергономіки наскрізь пронизують дизайн TR-8S, гарантуючи ідеальну сумісність з будь-якою обстановкою. Перероблені форма, колір і загальний вигляд забезпечують ще більшу елегантність і привабливість. Підсвічування кнопок TR-REC і фейдерів і у форматі RGB передбачає можливість регулювання яскравості і кольору кожного з елементів. Це не просто виглядає вражаюче, але і в першу чергу реалізує візуальну зворотний зв'язок, що дозволяє визначати, які з інструментів відтворюються, які мьютированы, а які згруповані.

 

фото Roland TR-8S

Тотальне відновлення

Життя музиканта сповнена сюрпризів, які не завжди приємні і можуть траплятися як у гастрольному житті. так і студійній роботі. Придбати упевненість в собі допоможе усвідомлення того факту, що будь-набір ударних, будь патерн і будь-яку настройку буквально будь-якого параметра — все можна записати на SD карту. Просто вставити її в нехай навіть нову драм-машину TR-8S — і все для повернення до потрібного стану і продовження роботи готово.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner